JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

LOKALIZACJA

W odrestaurowanych obiektach, które znajdują się na terenie prawie całej Polski, czuć klimat dawnych wieków. Wpisane do rejestru zabytków nadążają za nowoczesnością oferując usługi na poziomie minimum trzech gwiazdek, doskonałą kuchnię, usługi SPA & Wellness oraz organizację imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych.

Korzystają Ci wszyscy, którzy są widzami i uczestnikami tego niezwykłego spektaklu, którzy mogą odremontowane i odrestaurowane, zgodnie z wymaganiami służb konserwatorskich zabytki, odwiedzać. Mogą w nich kosztować dworską, pałacową czy choćby regionalną kuchnię, czy po prostu mogą pospacerować po zamkowym dziedzińcu czy pałacowym lub dworskim parku, gdzie drzewa lepiej niż budynki przetrwały złe lata.

Oryginalność i wyjątkowość, staranność i dbałość o szczegóły, to wyzwania wielu właścicieli hoteli w pałacach, zamkach, dworach…, a więc osób tworzących Stowarzyszenie Hotele Historyczne w Polsce.

Zapraszamy do obiektów sieci i marki Hotele Historyczne w Polsce. Pokazujcie je też światu. Trudno sobie wyobrazić lepszą promocję naszego kraju. Cieszmy się z tego i wspólnie korzystajmy.

NASZE OBIEKTY